Ski World Cup 2011-2012. Round 3.
Relay
04/03/2012

MIX

        ,                                               
                                                                                      
1  
    1.1  Grigoryev Andrey          Russia-1                    00:08:13   00:08:13         1    
    1.2  Malchikova Polina         Russia-1                    00:08:36   00:16:49         1    
    1.3  Grigoryev Andrey          Russia-1                    00:07:39   00:24:29         1    
    1.4  Malchikova Polina         Russia-1                    00:09:20   00:33:49         1    
    1.5  Grigoryev Andrey          Russia-1                    00:07:59   00:41:48         1    
    1.6  Malchikova Polina         Russia-1                    00:09:23   00:51:11         1    
2  
   14.1  Hakkinen Janne            Finland-3                   00:08:44   00:08:44         2    
   14.2  Turunen Marjut            Finland-3                   00:09:19   00:18:03         2    
   14.3  Hakkinen Janne            Finland-3                   00:07:53   00:25:56         2    
   14.4  Turunen Marjut            Finland-3                   00:09:34   00:35:30         2    
   14.5  Hakkinen Janne            Finland-3                   00:07:53   00:43:23         2    
   14.6  Turunen Marjut            Finland-3                   00:09:22   00:52:45         2    
3  
    3.1  Tunis Staffan             Finland-1                   00:08:49   00:08:49         3    
    3.2  Morsky Sonja              Finland-1                   00:09:25   00:18:14         3    
    3.3  Tunis Staffan             Finland-1                   00:07:41   00:25:55         3    
    3.4  Morsky Sonja              Finland-1                   00:09:36   00:35:31         3    
    3.5  Tunis Staffan             Finland-1                   00:07:53   00:43:24         3    
    3.6  Morsky Sonja              Finland-1                   00:09:22   00:52:46         3    
4  
    7.1  Veselov Kiril             Russia-2                    00:08:53   00:08:53         4    
    7.2  Tarasenko Yuliya          Russia-2                    00:09:20   00:18:13         4    
    7.3  Veselov Kiril             Russia-2                    00:07:49   00:26:02         4    
    7.4  Tarasenko Yuliya          Russia-2                    00:09:26   00:35:28         4    
    7.5  Veselov Kiril             Russia-2                    00:07:29   00:42:57         4    
    7.6  Tarasenko Yuliya          Russia-2                    00:09:51   00:52:48         4    
5  
   16.1  Tolstopyatov Vadim        Russia-4                    00:09:53   00:09:53         5    
   16.2  Mendel Tatyana            Russia-4                    00:09:18   00:19:11         5    
   16.3  Tolstopyatov Vadim        Russia-4                    00:07:39   00:26:50         5    
   16.4  Mendel Tatyana            Russia-4                    00:08:44   00:35:34         5    
   16.5  Tolstopyatov Vadim        Russia-4                    00:07:52   00:43:26         5    
   16.6  Mendel Tatyana            Russia-4                    00:09:29   00:52:55         5    
6  
    8.1  Rost Erik                 Sweden-2                    00:08:41   00:08:41         6    
    8.2  Engstroem Josefine        Sweden-2                    00:09:52   00:18:33         6    
    8.3  Rost Erik                 Sweden-2                    00:07:26   00:25:59         6    
    8.4  Engstroem Josefine        Sweden-2                    00:08:12   00:34:11         6    
    8.5  Rost Erik                 Sweden-2                    00:08:18   00:42:29         6    
    8.6  Engstroem Josefine        Sweden-2                    00:11:01   00:53:30         6    
7  
    5.1  Sorokin Mikhail           Kazakhstan-1                00:08:57   00:08:57         7    
    5.2  Novikova Olga             Kazakhstan-1                00:10:49   00:19:46         7    
    5.3  Sorokin Mikhail           Kazakhstan-1                00:07:53   00:27:39         7    
    5.4  Novikova Olga             Kazakhstan-1                00:09:01   00:36:40         7    
    5.5  Sorokin Mikhail           Kazakhstan-1                00:07:51   00:44:31         7    
    5.6  Novikova Olga             Kazakhstan-1                00:09:15   00:53:46         7    
8  
    2.1  Arnesson Peter            Sweden-1                    00:08:58   00:08:58         8    
    2.2  Alexandersson Tove        Sweden-1                    00:10:48   00:19:46         8    
    2.3  Arnesson Peter            Sweden-1                    00:07:52   00:27:38         8    
    2.4  Alexandersson Tove        Sweden-1                    00:09:08   00:36:46         8    
    2.5  Arnesson Peter            Sweden-1                    00:07:55   00:44:41         8    
    2.6  Alexandersson Tove        Sweden-1                    00:09:19   00:54:00         8    
9  
   18.1  Reponen Tommi             Finland-4                   00:08:55   00:08:55         9    
   18.2  Tallila Tiia              Finland-4                   00:10:22   00:19:17         9    
   18.3  Reponen Tommi             Finland-4                   00:07:46   00:27:03         9    
   18.4  Tallila Tiia              Finland-4                   00:09:37   00:36:40         9    
   18.5  Reponen Tommi             Finland-4                   00:08:41   00:45:21         9    
   18.6  Tallila Tiia              Finland-4                   00:10:50   00:56:11         9    
10 
    9.1  Pukema Hannu-Pekka        Finland-2                   00:08:10   00:08:10        10    
    9.2  Leppasalmi Milka          Finland-2                   00:09:09   00:17:19        10    
    9.3  Pukema Hannu-Pekka        Finland-2                   00:09:25   00:26:44        10    
    9.4  Leppasalmi Milka          Finland-2                   00:11:23   00:38:07        10    
    9.5  Pukema Hannu-Pekka        Finland-2                   00:08:00   00:46:07        10    
    9.6  Leppasalmi Milka          Finland-2                   00:10:26   00:56:33        10    
11 
   12.1  Barchukov Vladimir        Russia-3                    00:09:07   00:09:07        11    
   12.2  Svir Anastasiya           Russia-3                    00:10:30   00:19:37        11    
   12.3  Barchukov Vladimir        Russia-3                    00:08:33   00:28:10        11    
   12.4  Svir Anastasiya           Russia-3                    00:10:39   00:38:49        11    
   12.5  Barchukov Vladimir        Russia-3                    00:07:54   00:46:43        11    
   12.6  Svir Anastasiya           Russia-3                    00:11:38   00:58:21        11    
12 
   10.1  Gion Schnyder             Switzerland-2               00:09:25   00:09:25        12    
   10.2  Carmen Strub              Switzerland-2               00:09:49   00:19:14        12    
   10.3  Gion Schnyder             Switzerland-2               00:08:18   00:27:32        12    
   10.4  Carmen Strub              Switzerland-2               00:12:09   00:39:41        12    
   10.5  Gion Schnyder             Switzerland-2               00:08:25   00:48:06        12    
   10.6  Carmen Strub              Switzerland-2               00:10:19   00:58:25        12    
13 
   17.1  Sjolander Joel            Sweden-4                    00:09:00   00:09:00        13    
   17.2  Rost Bente                Sweden-4                    00:15:34   00:24:34        13    
   17.3  Sjolander Joel            Sweden-4                    00:08:22   00:32:56        13    
   17.4  Rost Bente                Sweden-4                    00:10:02   00:42:58        13    
   17.5  Sjolander Joel            Sweden-4                    00:07:56   00:50:54        13    
   17.6  Rost Bente                Sweden-4                    00:10:31   01:01:25        13    
14 
   20.1  Lebedev Ilya              Russia-5                    00:08:59   00:08:59        14    
   20.2  Galeeva Nataliya          Russia-5                    00:13:47   00:22:46        14    
   20.3  Lebedev Ilya              Russia-5                    00:08:31   00:31:17        14    
   20.4  Galeeva Nataliya          Russia-5                    00:10:50   00:42:07        14    
   20.5  Lebedev Ilya              Russia-5                    00:08:08   00:50:15        14    
   20.6  Galeeva Nataliya          Russia-5                    00:12:28   01:02:43        14    
15 
    4.1  Spoerry Christian         Switzerland-1               00:08:52   00:08:52        15    
    4.2  Ladina Lechner            Switzerland-1               00:15:08   00:24:00        15    
    4.3  Spoerry Christian         Switzerland-1               00:08:39   00:32:39        15    
    4.4  Ladina Lechner            Switzerland-1               00:10:54   00:43:33        15    
    4.5  Spoerry Christian         Switzerland-1               00:09:19   00:52:52        15    
    4.6  Ladina Lechner            Switzerland-1               00:10:24   01:03:16        15    
16 
   11.1  Tokbaev Aslan             Kazakhstan-2                00:09:16   00:09:16        16    
   11.2  Moldasheva Elmira         Kazakhstan-2                00:10:08   00:19:24        16    
   11.3  Tokbaev Aslan             Kazakhstan-2                00:08:57   00:28:21        16    
   11.4  Moldasheva Elmira         Kazakhstan-2                00:14:42   00:43:03        16    
   11.5  Tokbaev Aslan             Kazakhstan-2                00:09:07   00:52:10        16    
   11.6  Moldasheva Elmira         Kazakhstan-2                00:11:19   01:03:29        16    
17 
   22.1  Shakirov Ivan             Russia-6                    00:09:02   00:09:02        17    
   22.2  Gataulina Aleksandra      Russia-6                    00:12:45   00:21:47        17    
   22.3  Shakirov Ivan             Russia-6                    00:08:28   00:30:15        17    
   22.4  Gataulina Aleksandra      Russia-6                    00:12:11   00:42:26        17    
   22.5  Shakirov Ivan             Russia-6                    00:08:20   00:50:46        17    
   22.6  Gataulina Aleksandra      Russia-6                    00:12:49   01:03:35        17    
18 
    6.1  Canella Gabriele          Italy-1                     00:09:07   00:09:07        18    
    6.2  Iagher Elena              Italy-1                     00:14:17   00:23:24        18    
    6.3  Canella Gabriele          Italy-1                     00:09:05   00:32:29        18    
    6.4  Iagher Elena              Italy-1                     00:11:34   00:44:03        18    
    6.5  Canella Gabriele          Italy-1                     00:09:15   00:53:18        18    
    6.6  Iagher Elena              Italy-1                     00:11:14   01:04:32        18    
19 
   15.1  Vlasov Denis              Kazakhstan-3                00:11:10   00:11:10        19    
   15.2  Nazirova Asem             Kazakhstan-3                00:17:38   00:28:48        19    
   15.3  Vlasov Denis              Kazakhstan-3                00:09:48   00:38:36        19    
   15.4  Nazirova Asem             Kazakhstan-3                00:13:06   00:51:42        19    
   15.5  Vlasov Denis              Kazakhstan-3                00:09:15   01:00:57        19    
   15.6  Nazirova Asem             Kazakhstan-3                00:16:16   01:17:13        19    
20 
   23.1  Bozhokoev Azamat          Kyrgyzstan-1                00:22:18   00:22:18        20    
   23.2  Abdykadyrova Kunduz       Kyrgyzstan-1                00:18:05   00:40:23        20    
   23.3  Bozhokoev Azamat          Kyrgyzstan-1                00:21:11   01:01:34        20    
   23.4  Abdykadyrova Kunduz       Kyrgyzstan-1                00:23:12   01:24:46        20    
   23.5  Bozhokoev Azamat          Kyrgyzstan-1                00:15:01   01:39:47        20    
   23.6  Abdykadyrova Kunduz       Kyrgyzstan-1                00:28:12   02:07:59        20    
21 
   13.1  Hammarberg Martin         Sweden-3                    00:31:08                         
   13.2  Richardsson Kajsa         Sweden-3                         DNF                         
   13.3  Hammarberg Martin         Sweden-3                         DNS                         
   13.4  Richardsson Kajsa         Sweden-3                         DNS                         
   13.5  Hammarberg Martin         Sweden-3                         DNS                         
   13.6  Richardsson Kajsa         Sweden-3                         DNS                         
22 
   19.1  Adamovich Dmitriy         Kazakhstan-4                00:11:05                         
   19.2  Asanova Asel              Kazakhstan-4                     DSQ                         
   19.3  Adamovich Dmitriy         Kazakhstan-4                00:11:46                         
   19.4  Asanova Asel              Kazakhstan-4                00:21:29                         
   19.5  Adamovich Dmitriy         Kazakhstan-4                00:10:43                         
   19.6  Asanova Asel              Kazakhstan-4                00:16:51                         
23 
   21.1  Lilichenko Vitaliy        Kazakhstan-5                     DSQ                         
   21.2  Imasheva Meruyert         Kazakhstan-5                00:15:49                         
   21.3  Lilichenko Vitaliy        Kazakhstan-5                00:10:37                         
   21.4  Imasheva Meruyert         Kazakhstan-5                00:28:02                         
   21.5  Lilichenko Vitaliy        Kazakhstan-5                00:19:00                         
   21.6  Imasheva Meruyert         Kazakhstan-5                00:03:53